niedziela, 13 marca 2011

Grande Escapade - update z Laosu

Witajcie wszyscy ci co wciąż zaglądacie na mojego bloga, pomimo iż od kilkunastu tygodni nic się tutaj nie dzieje:) Mając wolną chwilę postanowiłam coś dla Was opublikować. Nasza eskapada ma już za sobą dwa miesiące. Na azjatycki jej odcinek pozostał zatem jeszcze miesiąc. Na chwilę obecną znajdujemy się w Laosie w miejscowości Vang Vieng, która położona jest na północ od stolicy tego kraju. W ciągu najbliższych dni będziemy kontynuować naszą podróż w północnym kierunku, by w okolicach kolejnego weekendu przedostać się do Tajlandii. Póki co zaliczyliśmy już Hong Kong, Macau, skrajnie południowe Chiny, Wietnam, Kambodżę i południowy Laos. Więcej o samej podróży znajdziecie na naszej stronce Grande Escapade. Stronka obecnie trochę kuleje w zakresie regularnych update'ów. No cóż - jest dużo więcej do robienia w około niż uzupełnianie wpisów, jednak staramy się nadrabiać zaległości w miarę możliwości:) Tymczasem aby zrobiło się bardziej kulinarnie zostawiam trochę fotek laosańskiej kuchni.Nawiasem mówiąc - 7 marca ...dziś mam smaka na... obchodził swoje 2 urodzinki, o czym całkowicie zapomniałam. Zatem spóźnione życzenia dużej ilości kolejnych kulinarnych eksperymentów:)

6 komentarzy:

kulinarne-smaki pisze...

oj zazdroszczę takiej wyprawy

Ania pisze...

Ewa, własnie i tutaj zaglądnęłm i wiesz co - mo blog też obchodził swoje 2 urodziny - 6 marca :-)

kasiaaaa24 pisze...

Zapraszam Cię do mnie na bloga do konkursu, w którym do wygrania super piekarnik http://gotowaniecieszy.blox.pl/2011/05/Konkurs-z-firma-Amica.html
Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia :)

Landi29 pisze...

pysznoscii!

veggie pisze...

świetna taka wyprawa, podziwiam i zazdroszczę :-)

Babciagramolka-Bunia pisze...

Ale narobiłaś smaczka - uwielbiam orientalną kuchnię . Pomyszkuję sobie u Ciebie z przyjemnością. Przyjmij życzenia z okazji 2 latek.